Mean Well HLG-600H-24A LED Driver 600 W 24 V 25 A Constant Current Voltage 90 305
HomeStore
This is a LED Driver, 600 W, 24 V, 25 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 V, 305 V product from MEAN WELL with the model number HLG-600H-24A
Product details
Output Power Max 600W
Output Voltage Max 24V
Output Current 25A
LED Driver Mode Constant Current, Constant Voltage
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 305V
Product Range HLG-600H Series
RoHS Phthalates Compliant To Be Advised
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-600H-24A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Output Power Max 600W
Output Voltage Max 24V
Output Current 25A
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 305V
Product Range HLG-600H Series
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-600H-24A
Description
Output Power Max 600W
Output Voltage Max 24V
Output Current 25A
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 305V
Part Number HLG-600H-24A
Mean Well HLG-600H-24A LED Driver 600 W 24 V 25 A Constant Current Voltage 90 305 | Tanotis