Mean Well HLG-240H-15A LED Driver 225 W 15 V A Constant Current Voltage 90
Product details
| Power Supply Applications | - |
| Output Power Max | 225W |
| Output Voltage Max | 15V |
| Output Current | 15A |
| LED Driver Mode | Constant Current, Constant Voltage |
| Input Voltage Min | 90V |
| Input Voltage Max | 305V |
| Product Range | HLG-240H Series |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | HLG-240H-15A |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
$30.83Mean Well HLG-240H-15A LED Driver 225 W 15 V A Constant Current Voltage 90
Product details
| Output Power Max | 225W |
| Output Voltage Max | 15V |
| Output Current | 15A |
| Input Voltage Min | 90V |
| Input Voltage Max | 305V |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | HLG-240H-15A |
| Quantity | Each |
Description
| Output Power Max | 225W |
| Output Voltage Max | 15V |
| Output Current | 15A |
| Input Voltage Min | 90V |
| Input Voltage Max | 305V |