Mean Well HLG-150H-24 LED Driver 151.2 W 24 V 6.3 A Constant Current Voltage 90 305
Product details
| Output Power Max | 151.2W |
| Output Voltage Max | 24V |
| Output Current | 6.3A |
| LED Driver Mode | Constant Current, Constant Voltage |
| Input Voltage Min | 90V |
| Input Voltage Max | 305V |
| Product Range | HLG-150H Series |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | HLG-150H-24 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
$23.18Mean Well HLG-150H-24 LED Driver 151.2 W 24 V 6.3 A Constant Current Voltage 90 305
Product details
| Output Power Max | 151.2W |
| Output Voltage Max | 24V |
| Output Current | 6.3A |
| Input Voltage Min | 90V |
| Input Voltage Max | 305V |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | HLG-150H-24 |
| Quantity | Each |
Description
| Output Power Max | 151.2W |
| Output Voltage Max | 24V |
| Output Current | 6.3A |
| Input Voltage Min | 90V |
| Input Voltage Max | 305V |