Mean Well ELG-75-24-3Y LED Driver 75.6 W 24 V 3.15 A Constant Current Voltage 100 305
Product details
| Output Power Max | 75.6W |
| Output Voltage Max | 24V |
| Output Current | 3.15A |
| LED Driver Mode | Constant Current, Constant Voltage |
| Input Voltage Min | 100V |
| Input Voltage Max | 305V |
| Product Range | ELG-75 Series |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | ELG-75-24-3Y |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Output Power Max | 75.6W |
| Output Voltage Max | 24V |
| Output Current | 3.15A |
| Input Voltage Min | 100V |
| Input Voltage Max | 305V |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | ELG-75-24-3Y |
| Quantity | Each |
Description
| Output Power Max | 75.6W |
| Output Voltage Max | 24V |
| Output Current | 3.15A |
| Input Voltage Min | 100V |
| Input Voltage Max | 305V |