RECOM POWER RACV04-24 LED Driver, 4 W, 24 V, 170 mA, Constant Voltage
HomeStore
Footnotes
Brand RECOM POWER
Part Number RACV04-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Footnotes
Brand RECOM POWER
Part Number RACV04-24
Description
Part Number RACV04-24
RECOM POWER RACV04-24 LED Driver, 4 W, 24 V, 170 mA, Constant Voltage | Tanotis