Vishay MBB02070C2211FC100 Through Hole Resistor 2.21 Kohm MBB Series 600 mW ± 1% Axial Leaded 350 V
HomeStore
This is a MBB02070C2211FC100 Through Hole Resistor , 2.21 kohm, MBB Series, 600 mW, ± 1%, Axial Leaded, 350 V product from VISHAY with the model number MBB02070C2211FC100
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBB02070C2211FC100
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBB02070C2211FC100
Description
Part Number MBB02070C2211FC100
Vishay MBB02070C2211FC100 Through Hole Resistor 2.21 Kohm MBB Series 600 mW ± 1% Axial Leaded 350 V | Tanotis