
Multicomp PRO MP003364 MP003364 RES KIT 0R-1M 0.125W 1% 0805 8000PC
Product details
| Kit Contents | 8000pcs, 80Values, 0R&1R to 1M, 1/10W, 1%, 0805Size E-24 Series Resistors |
| Power Rating | 125mW |
| Range of Resistor Values | 0ohm to 1Mohm |
| Resistance Tolerance | ± 1% |
| No. of Items in Kit | 8000 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP003364 |
| Quantity | 1 Kit |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $198.42
-70%$198.42
$59.53More Images

Multicomp PRO MP003364 MP003364 RES KIT 0R-1M 0.125W 1% 0805 8000PC
Product details
| Kit Contents | 8000pcs, 80Values, 0R&1R to 1M, 1/10W, 1%, 0805Size E-24 Series Resistors |
| Power Rating | 125mW |
| Range of Resistor Values | 0ohm to 1Mohm |
| Resistance Tolerance | ± 1% |
| No. of Items in Kit | 8000 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP003364 |
| Quantity | 1 Kit |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Kit Contents | 8000pcs, 80Values, 0R&1R to 1M, 1/10W, 1%, 0805Size E-24 Series Resistors |
| Power Rating | 125mW |
| Range of Resistor Values | 0ohm to 1Mohm |
| Resistance Tolerance | ± 1% |
| No. of Items in Kit | 8000 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP003364 |
| Quantity | 1 Kit |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










