TT Electronics / Welwyn WP4S-150RJA2 WP4S-150RJA2 Through Hole Resistor 150 ohm WP-S 4 W ± 5% Axial Leaded 100 V
HomeStore
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number WP4S-150RJA2
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number WP4S-150RJA2
Quantity Each
Part Number WP4S-150RJA2
TT Electronics / Welwyn WP4S-150RJA2 WP4S-150RJA2 Through Hole Resistor 150 ohm WP-S 4 W ± 5% Axial Leaded 100 V | Tanotis