TE Connectivity CPF0603B36KE1 CPF0603B36KE1 SMD Chip Resistor 36 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision Low TCR
HomeStore
This is a CPF0603B36KE1 SMD Chip Resistor , 36 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, Precision Low TCR product from TE CONNECTIVITY with the model number CPF0603B36KE1
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0603B36KE1
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0603B36KE1
Description
Part Number CPF0603B36KE1
TE Connectivity CPF0603B36KE1 CPF0603B36KE1 SMD Chip Resistor 36 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision Low TCR | Tanotis