Neohm - TE Connectivity CPF0402B309KE1 SMD Chip Resistor 309 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0402 [1005 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a CPF0402B309KE1 SMD Chip Resistor , 309 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [1005 Metric], Thin Film, Precision product from NEOHM - TE CONNECTIVITY with the model number CPF0402B309KE1
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0402B309KE1
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0402B309KE1
Description
Part Number CPF0402B309KE1
Neohm - TE Connectivity CPF0402B309KE1 SMD Chip Resistor 309 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0402 [1005 Metric] Thin Film Precision | Tanotis