Neohm - TE Connectivity CPF0201B52K3E1 CPF0201B52K3E1 SMD Chip Resistor 52.3 Kohm ± 0.1% 31.25 mW 0201 [0603 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a CPF0201B52K3E1 SMD Chip Resistor , 52.3 kohm, ± 0.1%, 31.25 mW, 0201 [0603 Metric], Thin Film, Precision product from NEOHM - TE CONNECTIVITY with the model number CPF0201B52K3E1
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0201B52K3E1
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0201B52K3E1
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number CPF0201B52K3E1
Neohm - TE Connectivity CPF0201B52K3E1 CPF0201B52K3E1 SMD Chip Resistor 52.3 Kohm ± 0.1% 31.25 mW 0201 [0603 Metric] Thin Film Precision | Tanotis