Murata LQH44PN470MPRL Power Inductor (SMD) 47 µH 600 mA Semishielded 750 LQH44PN_PR Series 1515 [4040 Metric] New
HomeStore
This is a LQH44PN470MPRL Power Inductor (SMD) , 47 µH, 600 mA, Semishielded, 750 mA, LQH44PN_PR Series, 1515 [4040 Metric] New product from MURATA with the model number LQH44PN470MPRL
Other details
Brand MURATA
Part Number LQH44PN470MPRL
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MURATA
Part Number LQH44PN470MPRL
Description
Part Number LQH44PN470MPRL
Murata LQH44PN470MPRL Power Inductor (SMD) 47 µH 600 mA Semishielded 750 LQH44PN_PR Series 1515 [4040 Metric] New | Tanotis