Murata LQH43PN101M26L LQH43PN101M26L Wirewound Inductor 100 µH 1.538 ohm 4 MHz 320 mA 1812 [4532 Metric] LQH43P_26
HomeStore
This is a LQH43PN101M26L Wirewound Inductor , 100 µH, 1.538 ohm, 4 MHz, 320 mA, 1812 [4532 Metric], LQH43P_26 product from MURATA with the model number LQH43PN101M26L
Other details
Brand MURATA
Part Number LQH43PN101M26L
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Murata LQH43PN101M26L LQH43PN101M26L Wirewound Inductor 100 µH 1.538 ohm 4 MHz 320 mA 1812 [4532 Metric] LQH43P_26 - Image 2
Other details
Brand MURATA
Part Number LQH43PN101M26L
Description
Part Number LQH43PN101M26L
Murata LQH43PN101M26L LQH43PN101M26L Wirewound Inductor 100 µH 1.538 ohm 4 MHz 320 mA 1812 [4532 Metric] LQH43P_26 | Tanotis