Multicomp PRO MGRF1WJ0155A10 MGRF1WJ0155A10 Through Hole Resistor 1.5 Mohm Mgrf 1 W ± 5% Axial Leaded 3.5 kV
- Axial leaded metal glaze film resistors
- Excellent absorption of electric shock (pulse, surge voltage)
- Multicomp Pro products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MGRF1WJ0155A10 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Quantity | Each |
Description