Mean Well XLG-75-L-AB XLG-75-L-AB LED Driver Lighting 74.9 W 107 V 1.05 A Constant Current Voltage 100 VAC New
- Comply with the latest version of lEC61347/GB19510.1 and UL8750 international safety regulations
- Wide input range 100~305VAC( Class l)
- Full power output at 70~100% constant power mode operation
- Metal case with lP67, suitable for outdoor application
- 3 in 1 dimming function (dim to off and isolation design)
- Protection functions are OVP/SCP/OCP/OTP, single output
- Life time is >50,000hrs and 5 years warranty
- 75W output power, 107V output voltage, 1.05A output current
- 0-10V, PWM, resistance dimming technology
- Dimension is 63mm width x 32mm height x 140mm depth
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | XLG-75-L-AB |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | XLG-75-L-AB |
| Quantity | Each |
Description