Mean Well LDH-45B-700W LED Driver DC/DC Converter Constant Current Lighting LDH-45 44.8 W 64 V 700 mA
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number LDH-45B-700W
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number LDH-45B-700W
Part Number LDH-45B-700W
Mean Well LDH-45B-700W LED Driver DC/DC Converter Constant Current Lighting LDH-45 44.8 W 64 V 700 mA | Tanotis