Mean Well HLG-185H-24 LED Driver 187.2 W 24 VDC 7.8 A Constant Current Voltage 90 V
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-185H-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-185H-24
Part Number HLG-185H-24
Mean Well HLG-185H-24 LED Driver 187.2 W 24 VDC 7.8 A Constant Current Voltage 90 V | Tanotis