Mean Well HLG-320H-15A LED Driver 285 W 15 VDC 19 A Constant Current Voltage 90 V
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-320H-15A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-320H-15A
Part Number HLG-320H-15A
Mean Well HLG-320H-15A LED Driver 285 W 15 VDC 19 A Constant Current Voltage 90 V | Tanotis