KOA RCR75CT52A107J Through Hole Resistor 100 Mohm RCR Series 2 W ± 5% Axial Leaded 5 kV
HomeStore
Other details
Brand KOA
Part Number RCR75CT52A107J
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand KOA
Part Number RCR75CT52A107J
Part Number RCR75CT52A107J
KOA RCR75CT52A107J Through Hole Resistor 100 Mohm RCR Series 2 W ± 5% Axial Leaded 5 kV | Tanotis