Bourns SRP1513CA-100M SRP1513CA-100M Power Inductor (SMD) AEC-Q200 10 µH 25 A Shielded 30 SRP1513CA 16.5mm x 15.5mm 12.7mm
HomeStore
This is a SRP1513CA-100M Power Inductor (SMD) , AEC-Q200, 10 µH, 25 A, Shielded, 30 A, SRP1513CA, 16.5mm x 15.5mm x 12.7mm product from BOURNS with the model number SRP1513CA-100M
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP1513CA-100M
Quantity
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP1513CA-100M
Quantity
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SRP1513CA-100M
Bourns SRP1513CA-100M SRP1513CA-100M Power Inductor (SMD) AEC-Q200 10 µH 25 A Shielded 30 SRP1513CA 16.5mm x 15.5mm 12.7mm | Tanotis