Bourns SRP1050WA-330M SRP1050WA-330M Power Inductor (SMD) 33 µH 5 A Shielded 7.6 SRP1050WA Series New
HomeStore
This is a SRP1050WA-330M Power Inductor (SMD) , 33 µH, 5 A, Shielded, 7.6 A, SRP1050WA Series New product from BOURNS with the model number SRP1050WA-330M
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP1050WA-330M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Declaration of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP1050WA-330M
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SRP1050WA-330M
Bourns SRP1050WA-330M SRP1050WA-330M Power Inductor (SMD) 33 µH 5 A Shielded 7.6 SRP1050WA Series New | Tanotis