Bourns SRF0703-100M SRF0703-100M Inductor Power Dual 10 µH 0.0826 ohm 2.08 A 7.6mm x 3.4mm
HomeStore
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRF0703-100M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRF0703-100M
Part Number SRF0703-100M
Bourns SRF0703-100M SRF0703-100M Inductor Power Dual 10 µH 0.0826 ohm 2.08 A 7.6mm x 3.4mm | Tanotis