BOURNS 4605X-101-221LF RESISTOR N/W, 4RES, 220 OHM, 2%, TH
HomeStore
This is a RESISTOR N/W, 4RES, 220 OHM, 2%, TH product from BOURNS with the model number 4605X-101-221LF
Product details
Resistance 220ohm
Resistor Case Style SIP
Voltage Rating 100V
No. of Pins 5Pins
Resistance Tolerance ± 2%
Product Range 4605X Series
Automotive Qualification Standard -
Power Rating per Element 200mW
Temperature Coefficient ± 100ppm/°C
Network Circuit Type Bussed
No. of Elements 4Elements
Other details
Brand BOURNS
Part Number 4605X-101-221LF
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Resistance 220ohm
Resistor Case Style SIP
Voltage Rating 100V
No. of Pins 5Pins
Resistance Tolerance ± 2%
Product Range 4605X Series
Power Rating per Element 200mW
Network Circuit Type Bussed
No. of Elements 4Elements
Other details
Brand BOURNS
Part Number 4605X-101-221LF
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Resistance 220ohm
Voltage Rating 100V
No. of Pins 5Pins
Resistance Tolerance ± 2%
Power Rating per Element 200mW
Part Number 4605X-101-221LF
BOURNS 4605X-101-221LF RESISTOR N/W, 4RES, 220 OHM, 2%, TH | Tanotis