Abracon ASPI-F1010-4R7M-T ASPI-F1010-4R7M-T Power Inductor (SMD) 4.7 µH 24 A Shielded 21.4 ASPI-F1010 11.9mm x 11mm 9.7mm
HomeStore
This is a ASPI-F1010-4R7M-T Power Inductor (SMD) , 4.7 µH, 24 A, Shielded, 21.4 A, ASPI-F1010, 11.9mm x 11mm x 9.7mm product from ABRACON with the model number ASPI-F1010-4R7M-T
Other details
Brand ABRACON
Part Number ASPI-F1010-4R7M-T
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
More Images
Abracon ASPI-F1010-4R7M-T ASPI-F1010-4R7M-T Power Inductor (SMD) 4.7 µH 24 A Shielded 21.4 ASPI-F1010 11.9mm x 11mm 9.7mm - Image 2
Other details
Brand ABRACON
Part Number ASPI-F1010-4R7M-T
Description
Part Number ASPI-F1010-4R7M-T
Abracon ASPI-F1010-4R7M-T ASPI-F1010-4R7M-T Power Inductor (SMD) 4.7 µH 24 A Shielded 21.4 ASPI-F1010 11.9mm x 11mm 9.7mm | Tanotis