Raltron R26-32.768-6 Crystal 32.768KHZ 6PF 6.2 X 2.1MM DIA
HomeStore
This is a CRYSTAL, 32.768KHZ, 6PF, 6.2 X 2.1MM DIA product from RALTRON with the model number R26-32.768-6
Product details
Frequency Nom 32.768kHz
Crystal Case Cylinder Radial, 6.2mm x 2.1mm Dia
Frequency Stability + / - -
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance + / - -
Product Range R26 Series
Operating Temperature Min -20°C
Operating Temperature Max 60°C
Other details
Brand RALTRON
Part Number R26-32.768-6
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Product details
Frequency Nom 32.768kHz
Frequency Stability + / - -
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance + / - -
Product Range R26 Series
Operating Temperature Max 60°C
Other details
Brand RALTRON
Part Number R26-32.768-6
Description
Frequency Nom 32.768kHz
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature Max 60°C
Part Number R26-32.768-6
Raltron R26-32.768-6 Crystal 32.768KHZ 6PF 6.2 X 2.1MM DIA | Tanotis