MULTICOMP HC49S-3.6864-30-50-70-30-ATF Crystal, 3.6864 MHz, Through Hole, 10.9mm x 4.65mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49S Series
Product details
| Frequency Nom | 3.6864MHz |
| Crystal Case | Through Hole, 10.9mm x 4.65mm |
| Frequency Stability + / - | 50ppm |
| Load Capacitance | 30pF |
| Frequency Tolerance + / - | 30ppm |
| Product Range | HC49S Series |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 70°C |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | HC49S-3.6864-30-50-70-30-ATF |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Frequency Nom | 3.6864MHz |
| Load Capacitance | 30pF |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Quantity | Each |
Description
| Frequency Nom | 3.6864MHz |
| Load Capacitance | 30pF |