WURTH ELEKTRONIK 830003224B Crystal, 14.7456 MHz, Through Hole, 11.05mm x 4.7mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49/4H Series
HomeStore
Product details
Frequency Nom: 14.7456MHz
Crystal Case: Through Hole, 11.05mm x 4.7mm
Frequency Stability + / -: 50ppm
Load Capacitance: 30pF
Frequency Tolerance + / -: 30ppm
Product Range: HC49/4H Series
Operating Temperature Min: -10°C
Operating Temperature Max: 60°C
Other details
Brand WURTH ELEKTRONIK
Part Number 830003224B
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Frequency Nom: 14.7456MHz
Load Capacitance: 30pF
Product Range: HC49/4H Series
Other details
Brand WURTH ELEKTRONIK
Part Number 830003224B
Frequency Nom: 14.7456MHz
Load Capacitance: 30pF
Part Number 830003224B
WURTH ELEKTRONIK 830003224B Crystal, 14.7456 MHz, Through Hole, 11.05mm x 4.7mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49/4H Series | Tanotis