Multicomp MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 Crystal 25 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF
Product details
| Frequency Nom | 25MHz |
| Crystal Case | SMD, 5mm x 3.2mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 30ppm |
| Product Range | - |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
$0.23Multicomp MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 Crystal 25 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF
Product details
| Frequency Nom | 25MHz |
| Load Capacitance | 18pF |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
Description
| Frequency Nom | 25MHz |
| Load Capacitance | 18pF |