
Multicomp MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 Crystal 25 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF
Product details
| Frequency Nom | 25MHz |
| Crystal Case | SMD, 5mm x 3.2mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 30ppm |
| Product Range | - |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $0.78
-71%$0.78
$0.23Multicomp MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 Crystal 25 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF
Product details
| Frequency Nom | 25MHz |
| Crystal Case | SMD, 5mm x 3.2mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 30ppm |
| Product Range | - |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Frequency Nom | 25MHz |
| Crystal Case | SMD, 5mm x 3.2mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 30ppm |
| Product Range | - |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MCSJK-7I-25.00-18-30-60-B-30 |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











