TDK FA18NP01H101JNU00 FA18NP01H101JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 100 pF 50 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 2.5 mm
HomeStore
This is a FA18NP01H101JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor , 100 pF, 50 V, ± 5%, PC Pin, C0G / NP0, 2.5 mm product from TDK with the model number FA18NP01H101JNU00
Other details
Brand TDK
Part Number FA18NP01H101JNU00
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TDK
Part Number FA18NP01H101JNU00
Description
Part Number FA18NP01H101JNU00
TDK FA18NP01H101JNU00 FA18NP01H101JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 100 pF 50 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 2.5 mm | Tanotis