![TDK C4532C0G3F221K200KA C4532C0G3F221K200KA SMD Multilayer Ceramic Capacitor 220 pF 3 kV 1812 [4532 Metric] ± 10% C0G / NP0 C](https://img.tanovolt.shop/images/product/tdk-c4532c0g3f221k200ka-c4532c0g3f221k200ka-smd-multilayer-ceramic-capacitor-220-pf-3-kv-1812-4532-metric-plusmn-10-c0g-np0-c-1.jpg)
TDK C4532C0G3F221K200KA C4532C0G3F221K200KA SMD Multilayer Ceramic Capacitor 220 pF 3 kV 1812 [4532 Metric] ± 10% C0G / NP0 C
- Designed exclusively for reflow soldering
- 0 ±30ppm/°C Temperature coefficient
Power Management, Communications & Networking, Commercial, Medical
Other details
| Brand | TDK |
| Part Number | C4532C0G3F221K200KA |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
Other details
| Brand | TDK |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
Description