TDK FA18C0G2A122JNU00 FA18C0G2A122JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 1200 pF 100 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 2.5 mm
HomeStore
This is a FA18C0G2A122JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor , 1200 pF, 100 V, ± 5%, PC Pin, C0G / NP0, 2.5 mm product from TDK with the model number FA18C0G2A122JNU00
Other details
Brand TDK
Part Number FA18C0G2A122JNU00
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TDK
Part Number FA18C0G2A122JNU00
Description
Part Number FA18C0G2A122JNU00
You may also like
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 885012209014 SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 1210 [3225 Metric], 10 �F, 16 V, � 10%, X7R, WCAP-CSGP Series
-70%NEW
Thumbnail 1
Wurth Elektronik 885342211003 SMD Multilayer Ceramic Capacitor 1812 [4532 Metric] 0.47 µF 250 V ± 10% X7R WCAP-CSMH Series
-70%NEW