Phoenix Contact MSTBVA 25/11-G-508 Terminal Block Header 5.08 mm 11 Ways 15 A 300 V Through Hole Vertical
HomeStore
This is a MSTBVA 2,5/11-G-5,08 Terminal Block , Header, 5.08 mm, 11 Ways, 15 A, 300 V, Through Hole Vertical product from PHOENIX CONTACT with the model number MSTBVA 2,5/11-G-5,08
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Part Number MSTBVA 2,5/11-G-5,08
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Description
Phoenix Contact MSTBVA 25/11-G-508 Terminal Block Header 5.08 mm 11 Ways 15 A 300 V Through Hole Vertical | Tanotis