Phoenix Contact DFK-MSTB 25/10-STF-508-LR Terminal Block Feed-Thru Plug 5.08 mm 10 Ways 12 A 320 V Panel Mount Right Angle
Other details
| Brand | PHOENIX CONTACT |
| Part Number | DFK-MSTB 2,5/10-STF-5,08-LR |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |