XP Power QSB30024S24 Isolated Through Hole DC/DC Converter Base Plate Cooled ITE 4:1 300 W 1 Output 24 V 12.5 A
- Wide 4:1 Input Range
- Industry Standard Package, 1/2 Brick
- Operating Temperature -40°C to 100°C
| Brand | XP POWER |
| Part Number | QSB30024S24 |
| Technical Notes & Articles EN |
- Wide 4:1 Input Range
| Brand | XP POWER |
| Part Number | QSB30024S24 |
Description