Vishay 790D106X0025B2BE3 Tantalum Capacitor 10 µF 25 V ± 20% Radial Leaded 5.08 mm
HomeStore
This is a 790D106X0025B2BE3 Tantalum Capacitor , 10 µF, 25 V, ± 20%, Radial Leaded, 5.08 mm product from VISHAY with the model number 790D106X0025B2BE3
Other details
Brand VISHAY
Part Number 790D106X0025B2BE3
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY
Part Number 790D106X0025B2BE3
Description
Part Number 790D106X0025B2BE3
Vishay 790D106X0025B2BE3 Tantalum Capacitor 10 µF 25 V ± 20% Radial Leaded 5.08 mm | Tanotis