Vishay 489D105X0035B1VE3 489D105X0035B1VE3 Tantalum Capacitor Resin Coated 1 µF 35 V ± 20% Radial Leaded 2.5 mm
HomeStore
This is a 489D105X0035B1VE3 Tantalum Capacitor , Resin Coated, 1 µF, 35 V, ± 20%, Radial Leaded, 2.5 mm product from VISHAY with the model number 489D105X0035B1VE3
Other details
Brand VISHAY
Part Number 489D105X0035B1VE3
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number 489D105X0035B1VE3
Description
Part Number 489D105X0035B1VE3
Vishay 489D105X0035B1VE3 489D105X0035B1VE3 Tantalum Capacitor Resin Coated 1 µF 35 V ± 20% Radial Leaded 2.5 mm | Tanotis