Recom Power R-78W12-0.5 DC/DC Converter ITE 1 Output 6 W 12 V 500 mA R-78W Series
HomeStore
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number R-78W12-0.5
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number R-78W12-0.5
Part Number R-78W12-0.5
Recom Power R-78W12-0.5 DC/DC Converter ITE 1 Output 6 W 12 V 500 mA R-78W Series | Tanotis