Panasonic ECQE2475KF General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 4.7 µF ± 10% 150 V 250
HomeStore
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE2475KF
CAD CadSoft_EAGLE EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE2475KF
Part Number ECQE2475KF
Panasonic ECQE2475KF General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 4.7 µF ± 10% 150 V 250 | Tanotis