Panasonic 35SVPK330M Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor 330 µF 35 V Radial Can - SMD 0.018 ohm
HomeStore
This is a 35SVPK330M Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor , 330 µF, 35 V, Radial Can - SMD, 0.018 ohm product from PANASONIC with the model number 35SVPK330M
Other details
Brand PANASONIC
Part Number 35SVPK330M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
CAD Multiple Formats EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand PANASONIC
Part Number 35SVPK330M
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number 35SVPK330M
Panasonic 35SVPK330M Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor 330 µF 35 V Radial Can - SMD 0.018 ohm | Tanotis