Kyocera AVX TPSE477K010R0050 TPSE477K010R0050 Surface Mount Tantalum Capacitor 470 µF 10 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.05 ohm E
HomeStore
Other details
Brand KYOCERA AVX
Part Number TPSE477K010R0050
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
More Images
Kyocera AVX TPSE477K010R0050 TPSE477K010R0050 Surface Mount Tantalum Capacitor 470 µF 10 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.05 ohm E - Image 2
Other details
Brand KYOCERA AVX
Part Number TPSE477K010R0050
Part Number TPSE477K010R0050
Kyocera AVX TPSE477K010R0050 TPSE477K010R0050 Surface Mount Tantalum Capacitor 470 µF 10 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.05 ohm E | Tanotis