![KYOCERA AVX TPME687K006R0018 Surface Mount Tantalum Capacitor, 680 µF, 6.3 V, 2917 [7343 Metric], ± 10%, 0.018 ohm, E](https://img.tanovolt.shop/images/product/kyocera-avx-tpme687k006r0018-surface-mount-tantalum-capacitor-680-micro-f-6-3-v-2917-7343-metric-plusmn-10-0-018-ohm-e-1.jpg)
KYOCERA AVX TPME687K006R0018 Surface Mount Tantalum Capacitor, 680 µF, 6.3 V, 2917 [7343 Metric], ± 10%, 0.018 ohm, E
Product details
Other details
| Brand | KYOCERA AVX |
| Part Number | TPME687K006R0018 |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |