KEMET T322C106K020AT Tantalum Capacitor, 10 µF, 20 V, ± 10%, Axial Leaded, 2.9 ohm
Product details
Other details
| Brand | KEMET |
| Part Number | T322C106K020AT |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |