Epcos B32671L0472J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 4700 pF ± 5% 500 V 1 kV
HomeStore
Applications
Medical
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32671L0472J000
Applications
Medical
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32671L0472J000
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number B32671L0472J000
Epcos B32671L0472J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 4700 pF ± 5% 500 V 1 kV | Tanotis