Epcos B32521C3104J000 B32521C3104J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Stacked Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 5% 160 V
HomeStore
  • High pulse strength
  • High contact reliability
  • RoHS-compatible
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32521C3104J000
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
  • High pulse strength
  • High contact reliability
  • RoHS-compatible
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32521C3104J000
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number B32521C3104J000
Epcos B32521C3104J000 B32521C3104J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Stacked Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 5% 160 V | Tanotis