Epcos B32023A3104M000 B32023A3104M000 Safety Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 20% Y2 Through Hole
HomeStore
  • Very small dimensions
  • Nice self-healing properties
  • High voltage capability
  • Halogen-free
  • 22.5mm Lead spacing
Applications
Safety, Industrial, Medical
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32023A3104M000
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
  • Very small dimensions
  • Nice self-healing properties
  • High voltage capability
  • Halogen-free
  • 22.5mm Lead spacing
Applications
Safety, Industrial, Medical
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32023A3104M000
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 22.5mm Lead spacing
Part Number B32023A3104M000
Epcos B32023A3104M000 B32023A3104M000 Safety Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 20% Y2 Through Hole | Tanotis