BANNER ENGINEERING WLB32ZC570PBQMB Industrial LED Light Bar, 7.25W, 570mm Length, 264VAC, IP50
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Find similar products
Length
570mm
Open menu
Light Source
LED
Supply Voltage
264VAC
Open menu
Product Range
WLB32 Series
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
Find similar products
Lamp Base Type
Lens Diameter
Power Rating
Plug Type
Other details
Brand BANNER ENGINEERING
Part Number WLB32ZC570PBQMB
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Length
570mm
Light Source
LED
Supply Voltage
264VAC
Product Range
WLB32 Series
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
Lamp Base Type
Lens Diameter
Power Rating
Plug Type
Other details
Brand BANNER ENGINEERING
Part Number WLB32ZC570PBQMB
570mm
264VAC
Part Number WLB32ZC570PBQMB
BANNER ENGINEERING WLB32ZC570PBQMB Industrial LED Light Bar, 7.25W, 570mm Length, 264VAC, IP50 | Tanotis