TRIAD MAGNETICS VPS230-110 Isolation Transformer, Chassis, 25 VA, 1 x 230V, 2 x 115V, 110 mA
Product details
| Power Rating | 25VA |
| Isolation Transformer Primary Voltages | 1 x 230V |
| Secondary Voltages | 2 x 115V |
| Current Rating | 110mA |
| Plug Type | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TRIAD MAGNETICS |
| Part Number | VPS230-110 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Power Rating | 25VA |
| Current Rating | 110mA |
| Plug Type | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TRIAD MAGNETICS |
| Part Number | VPS230-110 |
| Quantity | Each |
Description
| Current Rating | 110mA |