Amphenol SV Microwave 1115-6045 2.92MM JACK-JACK Bulkhead ADAPTER/50 OHM
Product details
| Convert From Coax Type | 2.92mm Coaxial |
| Convert From Gender | Jack |
| Convert To Coax Type | 2.92mm Coaxial |
| Convert To Gender | Jack |
| Adapter Body Style | Straight Bulkhead Adapter |
| Impedance | 50ohm |
| Connector Type | Intra Series Coaxial |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL SV MICROWAVE |
| Part Number | 1115-6045 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Convert From Gender | Jack |
| Convert To Gender | Jack |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
Other details
| Part Number | 1115-6045 |
| Quantity | Each |
Description
| Impedance | 50ohm |