XP POWER VER24US120-JA AC/DC Power Supply, Wall Plug, 1 Output, 24 W, 12 V, 2 A
This is a AC/DC Power Supply, Wall Plug, 1 Output, 24 W, 12 V, 2 A product from XP POWER with the model number VER24US120-JA
Product details
Power Supply Output Type Fixed
Output Power Max 24W
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 264V
Plug Type AU, EU, UK, US
Input Voltage AC Min 90V
Product Range -
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 12V
Output Connector Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 12mm
Output Current - Output 3 -
No. of Outputs 1 Output
Output Current - Output 1 2A
Other details
Brand XP POWER
Part Number VER24US120-JA
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Power Supply Output Type Fixed
Output Power Max 24W
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 264V
Plug Type AU, EU, UK, US
Input Voltage AC Min 90V
Product Range -
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 12V
Output Current - Output 3 -
No. of Outputs 1 Output
Output Current - Output 1 2A
Other details
Brand XP POWER
Part Number VER24US120-JA
Description
Output Power Max 24W
Input Voltage AC Max 264V
Input Voltage AC Min 90V
Output Voltage - Output 1 12V
Output Current - Output 1 2A
Part Number VER24US120-JA
XP POWER VER24US120-JA AC/DC Power Supply, Wall Plug, 1 Output, 24 W, 12 V, 2 A | Tanotis