XP POWER ECL25US15-P AC/DC PCB Mount Power Supply, Ultra Compact, Adjustable, Fixed, 85 V, 264 V, 25 W, 15 V, 1.67 A
HomeStore
Product details
Power Supply Output Type Adjustable, Fixed
Output Power Max 25W
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 264V
Depth 75.2mm
Width 34.6mm
Input Voltage AC Min 85V
Product Range ECL Series
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 15V
Output Current - Output 3 -
No. of Outputs 1 Output
Output Current - Output 1 1.67A
Height 26.7mm
Other details
Brand XP POWER
Part Number ECL25US15-P
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Output Power Max 25W
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 264V
Depth 75.2mm
Width 34.6mm
Input Voltage AC Min 85V
Product Range ECL Series
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 15V
Output Current - Output 3 -
No. of Outputs 1 Output
Height 26.7mm
Other details
Brand XP POWER
Part Number ECL25US15-P
Output Power Max 25W
Input Voltage AC Max 264V
Depth 75.2mm
Width 34.6mm
Input Voltage AC Min 85V
Output Voltage - Output 1 15V
Height 26.7mm
Part Number ECL25US15-P
XP POWER ECL25US15-P AC/DC PCB Mount Power Supply, Ultra Compact, Adjustable, Fixed, 85 V, 264 V, 25 W, 15 V, 1.67 A | Tanotis